Nowa odsłona największej konferencji marketingowej w Polsce!

Nowa odsłona największej konferencji marketingowej w Polsce!

20-23 kwietnia 2021 odbędzie się kolejna edycja największej konferencji marketingowej w Polsce – I Love Marketing. Tym razem będzie to wydarzenie online, inne niż wszystkie dotychczasowe edycje oraz całkowita nowość na rynku eventów marketingowych.

Po pierwsze, zaproszeni zostali tylko najlepsi z najlepszych, absolutny top polskiej sceny marketingowej TOP20 z dotychczasowych dziesięciu edycji. Na I Love Marketing prelegentów ocenia publiczność, więc śmiało można powiedzieć, że uczestnicy na przestrzeni ostatnich lat sami wybrali tych, którzy powinni pojawić na Special Edition.

Po drugie, spotkamy się online, ale bynajmniej nie zabraknie interakcji:

  • Event będzie trwał 4 kolejne dni, po 4 godziny.
  • Spotkania będą odbywać się w profesjonalnym studiu – każdego dnia odtworzonych zostanie 5 prelekcji (nagranych wcześniej, przygotowanych w wysokiej jakości montażu, z dodatkowymi elementami wizualnymi, dzięki czemu w pełni wykorzystane zostanę możliwości formatu online).
  • Wystąpienia będą przeplatane żywymi, merytorycznymi i dynamicznymi rozmowami prelegentów występujących w studiu danego dnia. W trakcie ich trwania możecie liczyć na trafne uwagi, celne riposty i pełne emocji dyskusje o prezentacjach… i nie tylko.
  • Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość dołączenia do tej dyskusji poprzez zadanie pytania, a nawet… połączenie telefoniczne.

Podsumowując, sprawny.marketing postanowił wykorzystać zmieniający się rynek eventów i przygotuje nowoczesny, dynamiczny i interaktywny marketingowy program na żywo.

Top20

Chcielibyście zobaczyć starcie tytanów polskiego marketingu, którzy walczą o tytuł najlepszego z najlepszych?

Tego nie można przegapić!

Podczas tego wydarzenia każda osoba związana z marketingiem na pewno znajdzie interesujące treści – niezależnie, czy reprezentuje małą firmę, czy współtworzy dział marketingu w dużej korporacji.

Bilety już dostępne na ilovemkt.pl

 


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage:
➡ https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze