Jak sprzedawać technologie?

Jak sprzedawać technologie?

Sprzedaż produktów SaaS Skandynawom – jak robić to dobrze? Jak być widocznym i wpływowym? Na czym polega Community-Led Growth i jak może wspomóc sprzedaż? Odpowiedzą eksperci  z takich firm jak Netcorp czy Livespace podczas drugiego spotkania Pipeline Meetup, które odbędzie się 9 czerwca o godz. 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Spotkania praktyków i pasjonatów sprzedaży w IT

Po udanym starcie cyklu pod koniec kwietnia, Pipeline Meetup organizowany przez Infoshare we współpracy z miastem Gdynia, powraca. Drugi meetup z planowanych na ten rok czterech przyniesie nową dawkę wiedzy i inspiracji dla specjalistów sprzedaży, startupowców i właścicieli firm technologicznych. Celem Pipeline Meetup jest budowanie zaangażowanej społeczności tech sales. Po udziale w każdym spotkaniu złożonym z czterech prelekcji, uczestnicy mogą kontynuować dyskusje na dedykowanym kanale na Slacku.

Rozmowy wokół sprzedaży w SaaS z udziałem zagranicznych prelegentów 

Tym razem podczas czerwcowej odsłony Pipeline Meetup swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się także zagraniczni eksperci. Dwie spośród czterech prezentacji będą prowadzone w języku angielskim. 

Paavo Pauklin, założyciel polsko-estońskiego software house’u Netcorp, opowie o największych błędach, jakie Polacy popełniają w transakcjach sprzedażowych SaaS ze Skandynawami. Piotr Grządziel, twórca metody Top Personal Branding, na bazie której pracuje z liderami w biznesie, zdradzi tajemnicę, jak być zawsze wpływowym i widocznym. Natalia Luneva, growth and team performance consultant pracująca z założycielami Saas, pokaże jak można wykorzystać społeczności do wzrostu firmy. Jako ostatni scenę Pipeline Meetup przejmie Michał Skurowski, współzałożyciel i prezes Livespace i od niego dowiemy się, jak przejść na następny poziom w zarządzaniu procesem sprzedaży.

Program Pipeline Meetup #2 │ 9 czerwca  godz. 17:00

  • 17:10-17:40 – Paavo Pauklin (Netcorp)

5 ways how Polish people fuck up their software sales with Scandinavians

  • 17:40-18:10 – Piotr Grządziel (Magna Talenta)

Biznes jest teraz, a nie gdzieś… kiedyś… – czyli jak być widocznym i wpływowym #AlwaysOn

  • 18:10-18:40 – Natalie Luneva  (natalieluneva.com)

Community-Led Growth

  • 18:40-19:10 – Michał Skurowski (Livespace)

Jak przejść na następny poziom w zarządzaniu procesem sprzedaży

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, objęty rejestracją.

Więcej informacji o programie i rejestracja: https://www.pipelinesummit.com/meetups/meetup-2/ 

 

Organizatorzy i geneza Pipeline Meetup

Pipeline Meetup tworzy Infoshare, organizatorzy największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Partnerami głównymi cyklu wydarzeń są miasto Gdynia oraz PPNT Gdynia.

Pipeline Meetup jest siostrzaną marką Pipeline Summit, konferencji poświęconej sprzedaży online, która od 2017 roku corocznie odbywała się w Gdyni. Konferencję od początku wyróżniał przegląd tematów ważnych dla każdego specjalisty od digital sales w praktycznym i konkretnym ujęciu pod szyldem: #NoMarketingBulls**t. Pipeline Meetup kontynuuje tę myśl w formule skrojonej do postpandemicznej rzeczywistości.


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage:
https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze