Rocket Jobs Poleca #86

Rocket Jobs Poleca #86

W tym tygodniu prezentujemy Wam kolejne materiały, które warto przeczytać, jeśli interesujecie się np. szeroko rozumianym marketingiem. Wśród nich wybraliśmy te o m.in. o użyteczności stron internetowych, delegowaniu zadań w firmie, czy memach w komunikacji marki. Zapraszamy do lektury.

🚀 Co to jest web usability? Użyteczność serwisów internetowych odpowiada za to, czy użytkownik będzie chciał wrócić na naszą stronę internetową. Co na to wpływa? Odpowiedzialny jest za to m.in. przemyślany interfejs, czy logiczna struktura informacji. Warto też sprawdzić oczekiwania klientów, a jak to zrobić oraz wiele innych  ciekawostek na temat web usability znajdziecie w materiale przygotowanym przez Semahead.

[KLIK]

🚀 Częstą przyczyną braku czasu w pracy jest brak umiejętności delegowania zadań. Jak zatem to robić? Kluczowe może być przygotowanie dokładnych wytycznych, ale nie dla wszystkich. Firma Casbeg zaprezentowała proste kroki pomagające w delegowaniu zadań. Sprawdźcie je.

[KLIK]

🚀 Czy kiedyś się zastanawialiście, jak należy zaprojektować witrynę internetową, która ma tylko jedną stronę, a zatem jej przestrzeń jest mocno ograniczona? Najważniejsze jest ułożenie procesu. Według materiału przygotowanego przez HeroDOT najpierw warto zrobić warsztaty, a następnie badania. Jakie jeszcze są kroki? Sprawdźcie.

[KLIK]

🚀 Na czym polega social media marketing? Dlaczego warto, aby firma w ogóle istniała w social mediach? No i kluczowe pytanie – jak skutecznie promować ją w social mediach? Na pierwszy rzut oka wydaje się to proste, jednak są pewne aspekty, na które szczególnie warto zwrócić uwagę, aby działania przyniosły zamierzone korzyści, a nie zaszkodziły naszej marce. Praktyczne porady znajdziecie w materiale przygotowanym przez ZnajdzReklame.pl.

[KLIK]

🚀 Zastanawiacie się, jak urozmaicić swoje materiały, aby u użytkowników wywołać uśmiech? Jednym ze sposobów jest zastosowanie memów, na co decyduje się coraz więcej firm. Jednak stworzenie dowcipnej grafiki wcale nie jest proste, ponieważ należy być ostrożnym, aby nasza praca nie okazała się wpadką. Poznajcie wszystkie zalety korzystania z memów w marketingu oraz sprawdźcie, którymi markami warto się inspirować według More Bananas.

[KLIK]

_________________________________________________________________________________________________________________

Autorka w serwisie RocketSpace.pl.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze