Rocket Jobs Poleca #87

Rocket Jobs Poleca #87

Zastanawialiście się kiedyś, jak przeprowadzić analizę biznesową? A może sen z powiek spędza Wam pytanie o to, w jaki sposób najlepiej zbudować markę? Na te i inne pytania znaleźliśmy odpowiedzi w materiałach marketingowych, które ostatnio przyciągnęły naszą uwagę.

🚀 Analiza biznesowa pomaga w skutecznym prowadzeniu firmy. Dzięki niej można ulepszać nie tylko procesy, ale także produkty, usługi, a nawet oprogramowanie. Istnieje jednak pewien zbiór zasad, którymi należy się kierować podczas jej wykonywania. Znajdziecie je w materiale przygotowanym przez firmę HeroDOT.

[KLIK]

🚀 Czy spotkaliście się z taką firmą, jak agencja technologiczna? To połączenie software house’u i agencji cyfrowej. Doskonale rozumie, jakie potrzeby mają marketerzy, jednocześnie dysponując zapleczem technologicznym, dzięki czemu może kompleksowo pomóc w realizacji każdego projektu. O szczegółach współpracy z agencjami technologicznymi przeczytacie w materiale przygotowanym przez Apptension.

[KLIK]

🚀 Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w wyszukiwarce Google nie pojawia się Wasza strona internetowa czy też sklep online? Istnieje kilka możliwych przyczyn takiego stanu rzeczy. Może to być m.in. blokada strony z poziomu serwera czy włączony filtr Safe Search. Więcej możliwości znajdziecie w materiale przygotowanym przez Afterweb.

[KLIK]

🚀 Dlaczego warto zwrócić uwagę na prawidłowe zarządzanie czasem? Ma to wiele zalet. Dzięki temu m.in. poprawi się efektywność naszej pracy oraz łatwiej przyjdzie nam osiąganie zamierzonych celów. Jak jednak to osiągnąć? Zasady, procesy i techniki zarządzania czasem oraz ciekawostki na ten temat znajdziecie w materiale przygotowanym przez Leanpassion.

[KLIK]

🚀Dlaczego warto postawić na Google Ads, czyli na najpopularniejszy system reklamy internetowej? Przede wszystkim „Adsy” są wszędzie. Jakie zatem rodzaje reklam w Google Ads wyróżniamy i którą formę najlepiej wybrać? Te informacje znajdziecie w materiale przygotowanym przez ZnajdzReklame.pl.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze