Rocket Jobs poleca #92

Rocket Jobs poleca #92

Mamy dla Was kolejne zestawienie materiałów związanych z marketingiem, z którymi warto się zapoznać. Wśród nich nie zabrakło art. o content marketingu, czy promocji materiałów w social mediach. Sprawdźcie nasz najnowszy przegląd.

Zostań najlepszym opiekunem Uszatego! 🐶

Aplikuj

🚀 Zacznijmy od tego, czy zastanawialiście się nad tym, czym jest digital marketing? To bardzo szerokie pojęcie. Ogólnie można powiedzieć, że to „reklama za pośrednictwem kanałów cyfrowych”. Dlaczego warto na nią zwrócić uwagę? Jak zacząć? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w materiale przygotowanym przez Seo4.net.

[KLIK]

🚀 Przed Wami stworzenie strategii contentowej w sklepie internetowym? Od czego zacząć, jak ocenić zapotrzebowanie na treść, czy jak analizować konkurencję – odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w materiale przygotowanym przez Afterweb.

[KLIK]

🚀 Zastanawiacie się, jak rozwijać swój biznes, aby na pewno trafić w potrzeby konsumentów? Sprawdźcie, dlaczego warto w tym celu zrobić badania customer development. Materiał o tym przygotowała firma Casbeg.

[KLIK]

🚀 Kiedy rozpczynamy rozmowy o reklamie w social mediach, zazwyczaj w głowie pojawiają się dwa miejsca – Facebook i Instagram – a ostatnio coraz częściej kiełkuje także myśl o TikToku. Okazuje się, że jednak warto także zwrócić uwagę na Pinterest. Z materiału przygotowanego przez Semahead dowiecie się dlaczego.

[KLIK]

🚀 Skoro już o reklamach mowa, to czy kiedykolwiek zastanawialiście się, ile kosztuje reklama na Facebooku? Tak naprawdę nie ma jednej konkretnej odpowiedzi, ale w materiale przygotowanym przez Frank & Greg możecie sprawdzić najważniejsze informacje na ten temat.

[KLIK]

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze