Rocket Jobs poleca #94

Rocket Jobs poleca #94

Jakie cechy powinny charakteryzować specjalistę SEO? A może zastanawiacie się nad najlepszymi rozwiazaniami dla swojego sklepu ecommerce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych materiałów, na które niedawno trafiliśmy w sieci.

Zostań najlepszym opiekunem Uszatego! 🐶

Aplikuj

🚀 SEO to branża, w której nie można spocząć na laurach. W tym zawodzie na pewno czeka Was ciągłe poszerzanie wiedzy, ale nie tylko. Jakie zatem cechy powinien posiadać specjalista SEO? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w materiale przygotowanym przez Sunrise system.

[KLIK]

🚀 Jakie są najlepsze rozwiązania dla sklepu internetowego, jeśli zależy nam na najwyższej jakości obsłudze klienta, wzroście konwersji oraz oczywiście wysokich przychodach? Informacje o najlepszych opcjach dla sklepu eCommerce znajdziecie w materiale przygotowanym przez Vue Storefront.

[KLIK]

🚀 Praca zdalna dla wielu przedsiębiorstw stała się normą, choć dla niektórych nadal może być niemałym wyzwaniem. Z jakich narzędzi skorzystać, aby jak najlepiej zorganizować pracę w rozproszonym zespole, aby ta była nie tylko efektywna, ale także przyjemna? Tego się dowiecie z materiału przygotowanego przez FOTC.

[KLIK]

🚀 Zmianą, która się pojawiła w najnowszej wersji Google Analytics i należy do tych najbardziej zauważalnych, jest sposób mierzenia ruchu na stronie internetowej, gdzie teraz wszystko zostało oparte na zdarzeniach. Jest to duży krok do przodu w analityce internetowej. Co możemy dzięki temu śledzić i o czym warto wiedzieć przy konfiguracji? Dowiecie się tego z mat. przygotowanego przez Semahead.

[KLIK]

🚀 Czy w Waszej firmie odbywają się spotkania 1:1? Na pewno. Ale czy aby na pewno są one dobrze prowadzone? Z materiału przygotowanego przez Casbeg dowiecie się, jak prowadzić dobre spotkania 1:1 z pracownikami.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze