RocketJobs Poleca. Odnajdź się na mapie internetu!

RocketJobs Poleca. Odnajdź się na mapie internetu!

Szara aura za oknem przyprawia was o czwartkową chandrę i brak motywacji? Rocket Jobs Poleca już spieszy z pomocą w przełamaniu tej monotonii! Najnowszy przegląd artykułów branżowych wprowadzi was w najściślej skrywane tajniki danych strukturalnych; przejdzie z wami przez różnice między GA3, a GA4 – od interfejsu, aż po BigQuery oraz zdradzi, że życie influencera nie zawsze jest usłane różami. Znajdź z nami swoją nową energię na koniec tygodnia!

W dobie cyfryzacji nasze życie zarówno prywatne, jak i zawodowe w coraz większym stopniu zależy od wszelakich algorytmów internetowych. Nic więc dziwnego, że rola handlu opiera się na sprawnym wykorzystaniu trendów digitalowych. O najbardziej frapujących zagadnieniach z tego zakresu dowiecie się z naszego przeglądu poleceń z tego tygodnia.

Rocket Jobs Poleca:

O co chodzi z tymi kliknięciami?

🚀Internetowe kampanie pay-per-click brzmią dla was jak magiczne zaklęcie? MTA Group wprowadzi was w arkana tej magii. Holistyczny opis – krok po kroku – z największego laika zrobi eksperta ds. przyciągania nowych leadów, wyznaczania targetów z klientami i zintegrowanej współpracy różnych specjalności.

[KLIK]

GA4 – epokowe zmiany czy symboliczne niuanse?

🚀GA3 czy GA4 przecież to tylko kolejna odsłona tego samego narzędzia. A może wręcz przeciwnie, uważasz się za prawdziwego specjalistę, który zauważy nawet najdrobniejszą różnicę między nimi? Jedno jest pewne, artykuł Semahead poszerzy twoją wiedzę z zakresu nowego Google Analytics. 18 kluczowych dyferencji poruszy nie tylko temat estetyki, lecz przede wszystkim unikalnych funkcjonalności systemu. Dowiedz się więcej lub sprawdź swoją wiedzę!

[KLIK]

Mapa po internecie, czyli jak ukierunkować roboty

🚀Co łączy artykuły blogowe, newsy i artykuły specjalistyczne? Wszystkie one kładą kluczowy nacisk na rolę pozycjonowania się wśród wyszukiwań w przeglądarce. Dane strukturalne tworzą swoistą mapę dla algorytmów Google’a. Dzięki tekstowi od Seo4.net błyskawicznie zorientujecie się jak wykorzystać te zasoby, aby stały się prawdziwą dźwignią dla rozwoju waszego serwisu.

[KLIK]

Jak samodzielnie złożyć 5 pokoleń – instruktaż

🚀Jak pogodzić w jednym środowisku aż pięć pokoleń? Nieodzowną kwestią jest w tym przypadku wzajemne zrozumienie. Na szczęście, dzięki krótkiemu instruktażowi od firmy Majorel zarówno pokolenie baby boomersów, jak i najmłodsi post-milenialsi mogą odnaleźć drogę komunikacji i skoncentrować się na budowaniu wspólnego sukcesu.

[KLIK]

Nieznajomość prawa szkodzi

🚀Chociaż kariera influencera dla wielu z nas może brzmieć jak spełnienie marzeń, to mimo wszystko każda róża ma kolce. Minionego lipca grupa internetowych celebrytów zaliczyła bolesne ukłucie rzeczywistością w wyniku wysokich kar finansowych. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta nie pozostał bierny wobec niedopełnienia obowiązków prawnych związanych z oznaczaniem reklam i płatnych współprac. Jeżeli interesuje was ten temat, zapraszamy po więcej szczegółów do materiału od Frank & Greg.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia: Unsplash@Bryan Goff

Redaktorka

Z wykształcenia filolog języka francuskiego, jednak od najmłodszych lat emocjonalnie związana z dziennikarstwem i działalnością literacką. Interesuje się szerokim wachlarzem tematycznym, zaczynając od kwestii językowych, kulturowych i społecznych, poprzez finanse i ekonomię, aż po naukę i prawo. Można powiedzieć, że w życiu podąża za iście renesansową definicją bycia "humanistą".

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze