Nastała przyszłość marketingu! MarCom Skills Day już w tym tygodniu

Nastała przyszłość marketingu! MarCom Skills Day już w tym tygodniu fot. Unsplash@Dom Fou

Mamy przyjemność przedstawić prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników marketingu! Już 27 października 2022 roku odbędzie się 3. edycja MarCom Skills Day – wydarzenie Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej. Dzięki wirtualnemu charakterowi przedsięwzięcia nikt z zainteresowanych nie musi czuć się wykluczony. Wszystkie osoby pracujące w sektorach marketingu, HR lub edukacji powinny śmiało czuć się zaproszone. To unikatowa okazja, żeby w ciągu zaledwie dwóch godzin znacząco rozwinąć swoją wiedzę i poszukać odpowiedzi na pytania nurtujące przedstawicieli świata marketingu.

Otaczająca nas rzeczywistość zmienia się nieprzerwanie. Dotyczy to praktycznie każdej dziedziny życia, a szczególnie sektora marketingowego. Marketerzy nieustannie potrzebują odpowiadać na realia świata, wszelkie nowinki techniczne oraz nowo powstałe wyzwania. Czy zatem praca ta sprawia im przyjemność? Jak przygotować się na wyzwania przyszłości oraz, czy inwestować w zmiany, których nie rozumiemy? O tym już wkrótce przekonają się uczestnicy 3. edycji konferencji MarCom Skills Day. Udział może wziąć każdy, kto uprzednio zarejestruje się, korzystając z linku. Wydarzenie jest w pełni darmowe oraz odbywa się w formie zdalnej, tym samym nie wymagając od słuchaczy więcej niż odrobiny zaangażowania. W zamian natomiast oferuje niesamowite rozwinięcie kompetencji i rozwianie wszelkich wątpliwości. Zapraszamy serdecznie już 27 października o 13:00, nie tylko jako patron medialny, lecz również w ramach osobistych wyrazów uznania, zdobytych podczas poprzednich edycji.

Prelekcje podczas MarCom Skills Day

Oprócz kilku słów wstępu ze strony prezesów: Pawła Tyszkiewicza – szef SAR oraz Włodzimierza Schmidta – szef IAB, na uczestników czeka cykl 6. wyjątkowych wystąpień, w których udział wezmą: 

  • Jacek Dziura z Future Mind
  • Joanna Pikuła-Małachowska z Politechniki Częstochowskiej
  • Piotr Krauschar z F11
  • Magdalena Słocińska z MABEA
  • oraz Ewa Duda-Maciejewska i Zbigniew Brzeziński.

Wydarzenie na żywo poprowadzi dla państwa Marcin Olkowicz.

Czego dowiemy się na MarCom Skills Day?

Jeśliby próbować opisać ją jednym słowem, to z pewnością będzie to określenie „inspirująca”. Już w najbliższy czwartek zaproszeni eksperci podzielą się ze słuchaczami swoją obszerną wiedzą i doświadczeniem z poszczególnych zakresów marketingu. Podczas wystąpień poruszone zostanie m.in. coraz popularniejsze w ostatnim okresie pojęcie „martechu”, czyli technologii marketingowej. Prelegenci przybliżą kwestię, w jaki sposób wszechobecna technologia wpływa na charakter pracy marketerów. Pomoże to odbiorcom w świadomym poruszaniu się w tym środowisku przy wykorzystaniu odpowiednio zintegrowanych kompetencji, a tym samym właściwym wykorzystaniu technologii do optymalizacji swojej pracy.

Ponadto, konferencja skupi się na spojrzeniu ku przyszłości branży marketingowej. W oparciu o rezultaty działań Rady Sektorowej w latach 2019-2022, uczestnicy dowiedzą się więcej o kompetencjach przyszłości w sektorze i potencjalnej konieczności ich standaryzacji. Poza cennymi, 5 radami, które przydadzą się każdej osobie, pracującej w branży marketingowej, uwaga słuchaczy skupi się także na zagadnieniu przyszłości komunikacji marketingowej poza sferą digitalową. Na koniec, audytorium zostanie postawione przed refleksją dotyczącą obrazu teraźniejszości w zakresie kompetencji w świecie komunikacji marketingowej, przeciwstawiając ją przewidywanym wyzwaniom, które przyniesie przyszłość.

Warunki uczestnictwa w MarCom Skills Day

Wzięcie udziału jako słuchacz jest niesamowicie proste i bezpłatne! Wydarzenie jest adresowane szczególnie do specjalistów z branży marketingowej, zarządzania zasobami ludzkimi oraz edukacji. Zarówno udział jak i zapisy są w pełni online. Po rejestracji, wystarczy już tylko zaplanować czas na 27 października od godziny 13:00. Następnie można cieszyć się zdobywaniem nowych kompetencji, jednocześnie nie opuszczając biura lub domowego zacisza. Po więcej szczegółów w temacie konferencji zapraszamy natomiast na https://marcomskillsday2022.pl.

konferencja

________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia głównego: Unsplash@Dom Fou

Redaktorka

Z wykształcenia filolog języka francuskiego, jednak od najmłodszych lat emocjonalnie związana z dziennikarstwem i działalnością literacką. Interesuje się szerokim wachlarzem tematycznym, zaczynając od kwestii językowych, kulturowych i społecznych, poprzez finanse i ekonomię, aż po naukę i prawo. Można powiedzieć, że w życiu podąża za iście renesansową definicją bycia "humanistą".

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze