Rocket Jobs Poleca. Postaw na SEO! Dlaczego to takie ważne?

Rocket Jobs Poleca. Postaw na SEO! Dlaczego to takie ważne?

Już październik, czyli jesień w pełnej krasie. Bez względu na to, czy siedzisz teraz pod kocykiem z owocową herbatką, czy delektujesz się ciepłem biurowych kaloryferów, pewnie wciąż czegoś ci brakuje. Rozerwij się troszkę i rozruszaj szare komórki, czytając nasze najnowsze artykuły Rocket Jobs Poleca! Pytanie za sto punktów – co najlepiej pomoże rozkręcić e-biznes? Real-time marketing z Robertem Lewandowskim, twój syn jako specjalista SEO, czy duplikacja strony? Jeśli to pytanie cię zaintrygowało, niezwłocznie sięgnij po odpowiedzi do naszych rekomendacji.

Jak twoja firma prezentuje się w Internecie? Wizerunek przedsiębiorstwa w przestrzeni wirtualnej oraz jego obecność w mediach społecznościowych stanowią aktualnie absolutną podstawę do sprawnego i skutecznego pozyskiwania klientów, a nawet pracowników. Od prawdziwych ekspertów dowiesz się wszystkiego o właściwym budowaniu wizerunku marki, a także jej pozycjonowaniu z perspektywy wyszukiwania i SEO. Teraz pozostaje tylko usiąść wygodnie i powrócić do naszego quizu.

Rocket Jobs Poleca

Czy więcej zawsze znaczy lepiej?

🚀 Duplikacja strony z pewnością nie jest prawidłową odpowiedzią! Zarówno ta zewnętrzna, jak i wewnętrzna stanowi mogą stać się istnym utrapieniem. W skrajnych przypadkach prowadzi ona nawet do usunięcia strony z wyników wyszukiwania Google. Przyczyny duplikacji mogą być wielorakie, kopiowanie opisów, różne adresy strony, błędy w paginacji oraz źle przetłumaczone wersje językowe. Na szczęście dzięki Semahead dowiesz się jak sprawdzić, czy na twojej stronie występuje ten problem i jak się go wystrzegać.

[KLIK]

Senuto prawdę ci powie o… SEO

🚀 Prowadzenie marketingu internetowego bywa traktowane po macoszemu przez początkujących przedsiębiorców. Ważne zadania, mające wpływ na „klikalność”, a co za tym idzie przychody są często oddelegowywane po rodzinie. Niestety, zaprzęgnięcie syna do pracy nie jest poprawną odpowiedzią! Skuteczne pozycjonowanie strony wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Artykuł od Netmove tłumaczy, dlaczego warto postawić na profesjonalistów. Zasada jednak nie jest idealnie uniwersalna, niektórzy, prawdziwi farciarze mają synów zajmujących się zawodowo SEO. W takim przypadku, droga wolna!

[KLIK]

Prawdziwy hot stuff polskiego marketingu

🚀 Trafiony, zatopiony! Donna Summer poszukiwała swojego „gorącego towaru” a my już go znaleźliśmy. Robert Lewandowski od wielu lat konsekwentnie kreuje swoją markę osobistą, która przeżyła istny renesans po jego przejściu do FC Barcelony. Jak to wydarzenie wykorzystali najwprawniejsi marketerzy? Na to pytanie odpowiedzą najlepsi specjaliści z agencji Frank & Greg, którzy podpowiedzą jak elastycznie zwiększać ruch na stronie korzystając z magii Real-time marketingu.

[KLIK]

Employer branding atutem firmy

🚀 Przejdźmy do pytania czwartego, wskaż cztery najlepsze praktyki budowania wizerunku marki pracodawcy! Jeżeli to zadanie sprawiło ci problem, zawsze możesz skorzystać z niezawodnego koła ratunkowego. Materiał nadesłany przez Rocket Media podpowie, jak zidentyfikować wartość marki oraz zawojować nią media społecznościowe.

[KLIK]

Podbij Internet, wybierając właściwą platformę

🚀 Pora na wielki finał! A w nim przegląd najpopularniejszych platform do marketingu w mediach społecznościowych. Tekst od niezastąpionego SEO4.net definitywnie rozwieje wszystkie wasze wątpliwości związane z tą dziedziną. Chociaż Instagram lub TikTok wielu kojarzą się jedynie z rozrywką dla młodzieży, sprawnie wykorzystane w komunikacji mogą przynieść zaskakujące rezultaty. Najważniejszą zasadą jest aby dostosować używane serwisy zarówno do potrzeb jak i do wizerunku prezentowanego przez markę.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia: Unsplash@Aldebaran S

Redaktorka

Z wykształcenia filolog języka francuskiego, jednak od najmłodszych lat emocjonalnie związana z dziennikarstwem i działalnością literacką. Interesuje się szerokim wachlarzem tematycznym, zaczynając od kwestii językowych, kulturowych i społecznych, poprzez finanse i ekonomię, aż po naukę i prawo. Można powiedzieć, że w życiu podąża za iście renesansową definicją bycia "humanistą".

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze