Hello HR i kolejna udana rekrutacja!

Hello HR i kolejna udana rekrutacja!

Nord HR – firma, która za pomocą naszego portalu znalazła idealną kandydatkę na stanowisko Recruitment Consultant! 🙂 


Kim jest Nord HR? To firma zajmująca się kompleksową obsługą z zakresu rekrutacji z naciskiem na branże IT, jak i usług szeroko-pojętego HR-u. Głównym klientami Nord HR są firmy ze Skandynawii, dopiero wchodzące na rynek polski. Spośród innych firm wyróżnia ich bardzo dokładne, kompleksowe analizowanie profilu kandydata oraz analiza potrzeb rekrutacyjnych danej firmy.

Beata – CEO firmy Nord HR. Pierwszy raz o Hello HR dowiedziała się dzięki uczestnictwie na HRakternym Meetupie #1, którego jesteśmy organizatorem. Historia jest całkiem zabawna, otóż podczas wydarzenia Beata otrzymała lusterko z naszym logiem – to właśnie ono przypomniało jej o portalu i postanowiła do nas zajrzeć. Za największe zalety strony uznała jej funkcjonalność i innowacyjność.

Sylwia – Recruitment & Business Relationship Manager. To właśnie ona postanowiła opublikować ogłoszenie na naszym portalu, kiedy pojawiła się potrzeba nowego pracownika. Jej uwagę najmocniej przykuła intuicyjność job boardu oraz podgląd mapy i podział na lokalizację. Sylwia uważa, że to właśnie usprawniło cały proces rekrutacji. Sylwia dodaje, że sama publikacja ogłoszenia na stronie była niezwykle szybka i prosta.

Iza – Recruitment Consultant. Od dłuższego czasu śledziła trendy rekrutacyjne i dzięki naszym siostrzanym portalom Just Join IT i RocketJobs, Iza trafiła również na Hello HR. Aplikacja została wysłana, a Iza pozytywnie przeszła cały proces rekrutacyjny prowadzony przez Sylwię. Od początku stycznia dzielnie wspiera firmę Nord HR swoimi działaniami. 

Czym dziewczyny Nas ujęły? Otóż zapytaliśmy o niestandardową rekrutację, która zapadła im w pamięci.  Sylwia opowiedziała nam niezwykle ciekawą jak i zabawną historię, gdzie pewnego wieczoru wyszła ze znajomymi na imprezę, a tam trafiła na sympatyczną selekcjonerkę klubu. Sylwia w mgnieniu oka wychwyciła ogromne zaangażowanie i fenomenalne podejście do klientów. Bez chwili zastanowienia zaprosiła do procesu rekrutacyjnego… nie minęło dużo czasu, a „wyhaczona” kandydatka pozytywnie przeszła proces rekrutacyjny i od ponad roku pracuje dla brytyjskiego startup’u:) 

Życzymy wszystkim rekruterom takiego sokolego oka, jakie ma Sylwia!

 

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze