Wpadki na wizji… i nie tylko

Wpadki na wizji... i nie tylko

W tym miesiącu w Rockecie skupiamy się na tematyce medialnej (m.in. można zamieścić na Rocket Jobs bezpłatne ogłoszenie w kategorii Media szczegóły tutaj). Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie z sytuacjami na wizji, które wyszły chyba nie do końca tak, jak planowano… 😉
Niektóre z poniższych filmików na pewno kojarzycie (ale warto je sobie przypomnieć!), a niektóre mogą Was zaskoczyć. No to lecimy z tematem 🚀

1. Zaczniemy od legendarnego wystąpienia reporterki, która chyba nie zdążyła się odpowiednio przygotować do swojej “setki”. Jeśli ktoś z Was zna Panią Ewę, to prosimy ją od nas serdecznie pozdrowić!

2. Dlatego też czasem może lepiej nie podejmować próby komentowania zaistniałej sytuacji, tylko przedstawić wypowiedź rzecznika prasowego, a ta – jak sama nazwa stanowiska wskazuje – potrafi być naprawdę rzeczowa! Jednak okazało się, że w tym przypadku ponoć było to zamierzone – szczegóły znajdziecie w oficjalnym oświadczeniu.

3. A teraz coś ze sportową nutką… Nazwisko bardzo znane, ale jakie trudne w odmianie!

4. Kolejny filmik także w boiskowym klimacie, ale tym razem bohaterem nie jest dziennikarz 😉 Uwaga: jeśli nie tolerujecie przekleństw, to nie włączajcie! Możemy tylko podpowiedzieć, że po tym incydencie słowo “przyaktorzyć” na stałe weszło do powszechnego użytku.

5. Przejęzyczenia zdarzają się każdemu! Na szczęście w tym przypadku rozmówca zareagował pozytywnie, reporter przeprosił, a śmiechom nie było końca.

6. Na oficjalnym youtubowym kanale TVN można znaleźć filmik sprzed niemal 10 lat, na którym zebrano kilkanaście wpadek z wystąpień na żywo. Aczkolwiek na większość z nich dziennikarze nie mieli wielkiego wpływu…

7. Czas na gwóźdź programu (dosłownie, he he), czyli dowód na to, że praca w telewizji może być niebezpieczna.

8. Praca zdalna nie zawsze idealna… Z pewnością nie raz widzieliście kadr z tego filmiku (być może nawet na naszym memie :))

9. To teraz może coś z radia, i to zagramanicznego. Propsy dla DJ-a, który wiedział, jaką piosenkę słuchacz miał na myśli (ja też od razu zgadłam, bo również lubię ten kawałek!).

10. No i na koniec absolutny klasyk (choć to akurat nie było wystąpienie na żywo, a przygotowanie do wejścia na wizję, którego nagranie wyciekło do sieci). Osoby o uszach wrażliwych na niecenzuralne wyrazy proszone są o nieodpalanie poniższego filmiku.

 

A jakie są Wasze ulubione przypały antenowe? Dajcie znać w wiadomościach prywatnych na naszym fanpejdżu! 💕


Zestawienie przygotowała Agnieszka Zwolan.

Więcej o naszym miesiącu tematycznym dowiecie się z tej publikacji.

 


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage:
https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

 

Content marketing specialist

Content marketing specialist w RocketJobs.pl w latach 2020-2021.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze