Naturalne kosmetyki beBIO Ewy Chodakowskiej z pierwszą reklamą telewizyjną!

Naturalne kosmetyki beBIO Ewy Chodakowskiej z pierwszą reklamą telewizyjną!

Właśnie ruszyła pierwsza reklama telewizyjna marki kosmetyków Ewy Chodakowskiej – beBIO. Będziemy mogli ją zobaczyć w stacjach ogólnopolskich i tematycznych.

W spocie kosmetyków naturalnych beBIO widzimy samą Ewę Chodakowską. Reklamę przygotowano w konwencji wywiadu, gdzie trenerka odpowiada na pytania podkreślając przy tym, że swoje piękne włosy zawdzięcza naturalnym kosmetykom do włosów beBIO, wśród których znajdziemy szampony, odżywki i maski.

Sama trenerka napisała na Instagramie marki, że zależało jej, aby spot reklamowy nie był agresywny.

Zależało mi na maxa na tym, żeby reklama kosmetyków do włosów była inna od tych, których jest już na rynku sporo.. żeby nie była AGRESYWNA
– takich nie znoszę – żeby była nieoczywista.. lekka.. przyjemna… i choć trochę zabawna 😉 – czytamy na Instagramie beBIO.

Dlaczego Ewa Chodakowska zdecydowała się na reklamę w telewizji? Do tej pory w beBIO mocno stawiano na digital marketing. Jak sama trenerka jednak stwierdziła, wie, że jej marki nie trzeba reklamować, bo o efektach działania jej kosmetyków jest już głośno w sieci, ale chce dotrzeć też do tych osób, które na co dzień mimo wszystko częściej korzystają z telewizji niż internetu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez beBIO cosmetics (@bebiocosmetics)

Jestem pewna, że spot będzie bardzo zauważalny, wyróżniający się w bloku reklamowym, inspirujący do dokonywania świadomych wyborów dobroczynnych i naturalnych kosmetyków – z kolei podkreśla partnerka biznesowa trenerki – Magdalena Szymanowska.

Spot został wyprodukowany przez Agencję Visual Crafters, a reżyserem jest Kuba Kossak.

Zobaczcie także: Rusza międzynarodowa kampania GLS – „To nie jest zwykła paczka”

Jak Wam się podoba pierwsza reklama kosmetyków naturalnych beBIO? Na razie, według pierwszych komentarzy na Instagramie marki, reklama bardzo przypadła do gustu odbiorcom.

________________________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia głównego: YouTube@beBIOcosmetiqs

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze