Prezes Michał Holc z „The Office PL” ma konto na LinkedIn!

Prezes Michał Holc z

„The Office PL” to polska wersja znanego sitcomu „The Office”, który od 23 października będzie można obejrzeć np. na Netflixie. Z kolei za polski przekład odpowiada Canal+ we współpracy z BBC Studios.

W lipcu mija 20 lat odkąd serial The Office Rickiego Gervaisa i Stephena Merchanta zadebiutował na antenie BBC w Wielkiej Brytanii, a widzowie poznali perypetie grupy pracowników biurowych i ich uroczo nieporadnego szefa. Od tego czasu format doczekał się adaptacji w wielu krajach w tym USA, Finlandii, Chile, a ostatnio również w Indiach. Bardzo nas cieszy, że teraz również polscy widzowie doczekają się jego lokalnej wersji, szczególnie, że po ostatnim roku większość z nas zatęskniła za wieloma aspektami biurowego życia. Mam nadzieję, że podróż tego formatu dopiero się zaczyna i wkrótce będzie mógł cieszyć widzów na kolejnych rynkach – mówił Andre Renaud, SVP Global Format Sales w BBC Studio.

O czym jest serial „The Office PL”?

To polska wersja kultowego serialu „The Office”, którego akcja rozgrywa się w Siedlcach. Głównym miejscem jest z kolei siedziba firmy „Kropliczanka”, która jak łatwo się domyślić, zajmuje się produkcją wody mineralnej. Jej prezesem jest Michał Holc, człowiek, u którego nie doświadczymy autorefleksji. Jego słowa i gesty zabiegają o atencję i uznanie. Kiedy firmę przejmuje nowy właściciel, a pracownicy są zaniepokojeni swoim dalszym losem, tylko Michał zachowuje optymistyczne nastawienie. W tym serialu zobaczymy biznesowe roszady oraz biurową codzienność pracowników firmy „Kropliczanka”.

W rolach głównych zobaczymy m.in. Adama Woronowicza, Piotra Polaka oraz Vanessę Alexander. Za reżyserię odpowiada Maciej Bochniak, a za scenariusz Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki.

Premiera polskiej wersji „The Office” jest zaplanowana na 22 października. Tymczasem trwa mocna akcja promocyjna tego serialu. Aktualnie głośno komentowane są działania na LinkedIn, gdzie Michał Holc, czyli prezes „Kropliczanki” ma swoje konto! Co więcej, jest tam bardzo aktywny.

Zobaczcie także: „Waldi w Aldi” – dyskont stworzył wirtualnego doradcę!

Prezes Michał Holc z serialu „The Office PL” ma swoje konto na LinkedIn

W serwisie LinkedIn, który zajmuje się tematyką zawodowo-biznesową, swoje konto ma CEO Kropliczanki. To dość oryginalna forma promocji tego serialu. Michał Holc robi tam bowiem spore zamieszanie. CEO na profesjonalne zdjęcie, opis, inicjuje rozmowy, a także posiada konto premium.

Człowiek inspirator, filantrop, świetny tancerz. Jedyny prezes Kropliczanki. Pisarz, być może przyszły podkaster, motywator. Od lat skutecznie zarządzam licznym zespołem świetnie prosperującej firmy produkującej wodę mineralną. Jeśli moi podwładni wychodzą z pracy bez bólu brzucha od śmiechu, dla mnie jest to dzień stracony. Były fan Dawida Podsiadły. Zainteresowania: szanty, żużel i alpaki – czytamy w opisie Michała Holca na LinkedIn.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że jest to konto FIKCYJNE! Michał Holc jest odpowiednikiem Michaela Scotta z serialu „The Office”.
Część komentujących daje się więc „nabrać” na jego często prowokacyjne posty i komentarze, a część doskonale rozumie ten sposób promocji i po prostu w celach humorystycznych udziela się w konwersacjach.

michał holc z the office pl na Linkedin
Fot.: LinkedIn@michalholc

Co sądzicie o tym sposobie promocji? Nie wszystkim się to spodobało. Niektórzy z obserwujących i komentujących zauważyli, że LinkedIn, to nie miejsce dla kont postaci fikcyjnych.

Co sądzicie o tym sposobie promocji?


Źródło zdjęcia głównego: LinkedIn@michalholc

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze