Shopee rusza z nową reklamą z kolejnym muzycznym hitem! Będziecie nucić… „Macarenę”?

Shopee rusza z nową reklamą z kolejnym muzycznym hitem! Będziecie nucić...

„Baby shark” już nigdy nie będzie brzmiało tak samo po tym, jak tę muzykę wykorzystano w majówkowej kampanii Shopee. Teraz platforma e-commerce postawiła na muzyczny hit pt.”Macarena”, który promuje Letni Festiwal Niskich Cen.

Zostań opiekunem Gapcia! 🐶

Aplikuj

Nowa kampania Shopee

Ostatnio reklama Shopee przysłowiowo „wyskakiwała z lodówki”… i zostawała w głowie na długo. Swój sukces zawdzięcza głównie zapadającej w pamięć muzyce, która była przerobioną wersją dziecięcego hitu „Baby Shark”, charakterystyczną choreografią, jak również szeroką promocją. Oprócz emisji w telewizji czy radio, promowali ją także celebryci i gwiazdy, m.in. Cleo.

Kampania czasem wzbudzała skrajne emocje. Wielu internautów podkreślało, że ich irytuje, a odzwierciedleniem tego były m.in. powstające memy.  Mimo wszystko jednak mocno zapadła w pamięć i zapewne mało kto teraz nie zna platformy Shopee i zastanawia się, czy jej następne kampanie będą miały równie spektakularne zasięgi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z telewizyjnego debiutu reklamowego naszej marki w Polsce. Podobnie jak na innych rynkach, na których wykorzystaliśmy motyw ze znanej i lubianej przez dzieci piosenki „Baby Shark”, również z Polsce spotkaliśmy się z komentarzami, że kampania wyróżnia się, jest chwytliwa i ma viralowy potencjał (…) Obecność Shopee w różnorodnych środkach przekazu przełożyła się także na sukces sprzedażowy kampanii „5.5 Zakupowa Majówka”. W dzień finałowy, 5 maja, odnotowaliśmy ponad 3-krotny wzrost zamówień dokonywanych za pośrednictwem naszej platformy – mówił Michał Dmoch, marketing campaigns lead w Shopee w wywiadzie dla NowyMarketing.pl.

Zobaczcie także: Firma Sokołów została partnerem trasy koncertowej Sanah. Powstały nawet „Kabanosiki Sanah Uczta”

Czy zatem nowa kampania będzie tak samo chwytliwa? Na razie pojawiła się na TikToku platformy, ale możemy przypuszczać, że być może niedługo będziemy mogli ją oglądać także w innych mediach. Promowany jest w niej Letni Festiwal Niskich Cen na platformie Shopee, który potrwa do 6 czerwca.

Tym razem wykorzystano w nim od lat znany na całym świecie utwór „Macarena”.

Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz dziś na Shopee,
mamy darmowe dostawy i rzeczy za 1 zł.
Pobierz szybko na smartfona aplikację Shopee
Kuuuuupuj na Shopee!

 

@shopee_pl 6.6 Letni Festiwal Niskich Cen właśnie się rozpoczyna i bez nowej piosenki nie mogło się obejść! Sprawdź ją wraz z naszymi ofertami 🥳 #ShopeeFestiwalNiskichCen ♬ Shopee Festiwal Niskich Cen – shopee_pl

My już ją nucimy w głowie, a Wy?:)

________________________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia głównego: TikTok@Shopee_pl

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze